Sport - sportovní vyžití

V případě, že na stránkách váš sportovní oddíl chybí, popř. jsou zde uvedena chybná či neúplná data, kontaktujte Úřad městské části Praha-Satalice.


 
  
 


Sportareál Praha-Satalice, s.r.o.

Adresa: U Arborky 397, 19015 Praha 9
Telefon: +420 721 069 640

Mail: jednatel@sport-areal-satalice.cz
Web: http://www.sport-areal-satalice.cz/

 

Součástí Sportareálu je hotel, který poskytuje 10 příjemně zařízených pokojů, vybavených vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Pokoje jsou jedno až čtyřlůžkové s možností přistýlky. Maximální kapacita 50 osob. Jeden pokoj je bezbariérový. Pro chvíle relaxace a odpočinku je k dispozici sauna, whirpool, tenisové kurty, beachvolejbalové kurty, víceúčelový kurt (nohejbal, malá kopaná, badminton) a restaurace s venkovní terasou.


Sokol Satalice


Adresa: K Radonicům 326, 190 15 Praha-Satalice
Web: http://sokolsatalice.klenot.cz/

 

TJ Sokol Satalice má již více než stoletou tradici. V současné době má cca 350 členů, z toho cca 200 dětí. Má dva sportovní oddíly (volejbal, softbal) a jedenáct oddílů všestrannosti. TJ Sokol Satalice vlastní sokolovnu v ulici K Rado-nicům č.p. 326. V době, kdy není sokolovna využita pro sport, konají se zde také různé kulturní, společenské a prodejní akce.

HOROLEZECKÝ ODDÍL Satalice
Adresa: ZŠ Satalice, K Cihelně 137/8, 190 15, Praha 9 - Satalice
Email: hosatalice@email.cz
Web: www.hosatalice.cz ; www.facebook.com/hosatalice


 

Horolezecký oddíl Satalice funguje na ZŠ Satalice již od roku 1999, kdy vznikl dětský horolezecký oddíl HO Babojedy s pravidelnými tréninky a kurzy lezení. K místopisnému přejmenování oddílu došlo v roce 2008. Hlavním posláním našeho oddílu je ukázat dětem zásady jištění a lezení. Zároveň organizujeme výlety do přírody a na skály. Dále organizujeme lezecké akce přímo v Satalicích jako jsou závody v lezení nebo lezecké dny, kdy otevíráme stěnu široké veřejnosti.

 

 

Městská část Praha-Satalice 2015