Informace pro občany
Důležité informace na jednom místě. Telefonní čísla, kontakty, zprávy o tom,
co se děje na území městské části
i v jejím okolí. 


 
  Dlouhodobé informace
 

  17.8.2015
Pražské stavební předpisy – budou, nebo nebudou?

Spoustu otazníků vyvolalo rozhodnutí Rady hl. m. Prahy přijmout variantní řešení Pražských stavebních předpisů předložené paní primátorkou Adrianou Krnáčovou. Vysvětlení paní primátorky zaslané městským částem si můžete přečíst zde.

Záznam z jednání rady 11. 8. 2015 přinesl web čt24. Na zvukovém záznamu si poslechněte úryvek celý nebo přelaďte na cca 22. minutu, kde uslyšíte komentář radního Stropnického a vysvětlení renomovaného právníka dr. Korbela, v čem je úskalí poslední verze schválené radou města.

  31.7.2015
Kbely - uzavírka komunikace Mladoboleslavská od 1. srpna

Dne 29. července 2015 vydal Odbor dopravních agend MHMP rozhodnutí o uzavírce části Mladoboleslavské ulice v úseku u majáku (http://mapy.cz/)
 

  10.2.2015
Informace určená veřejnosti v zóně havarijního plánování

FLAGA s.r.o., plnírna PB Satalice

 

4.4. 2012
Podpořte petici za ROZUMNÝ OKRUH kolem Prahy!
Trasa plánovaného tranzitního okruhu kolem Prahy je stará přes 50 let a vede v těsné blízkosti Satalic. Informace k možnému odklonění okruhu mimo zabydlená území hlavního města najdete na stránkách www.rozumnyokruh.cz.
PETIČNÍ ARCH, kam můžete připojit svůj podpis, je připraven NA ÚŘADU MĚSTSKÉ ČÁSTI.

Prohlédněte si informace na našem webu, zhlédněte prosím dokumentární film mapující dopady zastaralého plánu na okruh v jednotlivých částech Prahy a nahlédněte i na oficiální hlukové mapy ministerstva zdravotnictví, jež měly sloužit k rozumnému plánování dalších staveb v území.
                                     ... pokračování
 

 

Městská část Praha-Satalice 2015